Leden 2011

24.1.2011-30.1.2011

31. ledna 2011 v 20:25 | KajulE |  Návštěvnost
Pondeli: 10
Utery: 14
Streda: 13
Ctvrtek: 8
Patek: 15
Sobota: 15
Nedele: 15

Celkem: 90

Vysvědčení

31. ledna 2011 v 20:12 | KajulE |  ♦Diary
 Hm, a je to... Jsem žívá, zdravá a kubodivu ani neseřvaná:) I když jsem se dost bála, nakonec je to v pohodičce! Podle taťky je to dobrý, ale mohlo být lepší a podle mamči na osmou třídu slušný... A ptáte se jaký to vlastně bylo?

ČJ-2
AJ-2
M-3
INF-1
D-2
VO-1
F-2
CH-3
PŘ-3
Z-2
HV-1
VV-1
TV-2
VZ-2
PČ-1
NJ-1

Já až tak spokojená nejsem, ale počítala jsem že bude horší. Ale do konce roku sem si dala takový předsevzetí že tam bude ta trojika maximálně jedna, ale pochybuju...

A jak jste dopadli vy??


Udobři si rodiče

31. ledna 2011 v 14:06 | KajulE |  Rady pro Tebe
Vysvědčení je za náma a neříkám že vám všem dopadlo zle, ale myslím že někteří to doma pěkně zchytali... A právě pro ně jsem sepsala 3 věci, které vaše rodičetrochu uklidní. 
30.1.2011

30. ledna 2011 v 19:26 | KajulE |  ♦Diary
Jak se mám:V celku dobře. Ani to že je neděle mi tak nevadí(obvyklé mám totiž něco jako "depku" z pondělí), to je asi tim, že máme v pátek volno a hned na to navazujou jarní prázdniny:) Ani z vysvědčení nejsem tak nějak ve stresu, spíš sem zvědavá:P Akorát sem docela unavená, hlavně nohy bolí! ...za to ale může to,  že sem byla dneska na zimáku si zabruslit:D
Co je novýho:Vlastně nic extra! Po jarních prázdninách máme lyžák, jenže já ještě ani pořádně nevim jestli tam pujdu...takže se budu muset rozhodnou.
Blog:Noo, tak asi ste si všimli že celou dobu si tady deníček rotděluju na tři části...to mě napadlo dneska když sem si myla hlavu:D Taky sem před chvíly dopsala článek kterej sem přednastavila aby sem vám hupsnul hned co skončí škola, protože se jí to týká!(neni to uplně tak brzo, ale já se na počítač dostanu asi zas takhle večer, takže to by bylo pak zbytečný to sem dávat!) To co vás čeká v průběhu týdne vám jdu napsat do menu...


Jak na akné...

28. ledna 2011 v 19:30 | KajulE |  ♦Beauty-doporučuju
 Určitě to všichni známe... Když už se ráno konečně vyhrabem z postele, hned u prvního zrcadla zůstanem stát jako opařený. Přez noc se na obličeji vyloupl "dokonalej" pupínek, kerej ve většině případech ne a ne zamaskovat! Se zakrytím vám asi moc nepomůžu, ale protože se můj xichtík v poslední době  po této stránce dost zhoršil, našla jsem si různé rady jak je ošetřit a jak jim předcházet a právě o ně se s vámi chci podělit...!

vbs
   


26.1.2011

26. ledna 2011 v 19:47 | KajulE |  ♦Diary

 Ahoj! Noo, deníček jsem dlouho nepsala:) Tak jenom v rychlosti... Mám se ok, dnešek se mi dost líbil-měla jsem vlastně jenom 4 hodiny protože jsem šla na to oční! A jak to dopadlo? Brejle budu muset nosit už na furt(co já stejně nebudu) a od poslední kontroli se mi oči dost zhoršili. Mám už vybraný i obroučky, jsou zvenku černý, zevnitř růžový a na začátku paciček jsou takový růžový růžičky. I nový pouzdro bude, samozdřejmě se zebřim vzorem:D A co mě čeká? Zítra i pozítří hafo testů:( Taky mě kámoška přemluvila ať se du mrknout na nějaký břišní tance...moc se mi tam nechce, ale tak co noo!:)
 Co plánuju na blogu? Asi si zase pohraju s desingem a nevím jestli jste si všimli, ale už 3. týdnem mám nahoře v "menu sloupci" co vás čeká v tomhle týdnu... Takže to je asi tak všechno...!

KajulE:Zimní...

26. ledna 2011 v 18:57 | KajulE |  ♦Photos

Nenapadlo mě jak jinak nazvat tyhle fotky. Tak prostě zimní:)

vbs


Sebevražda

24. ledna 2011 v 20:11 | KajulE |  *Téma týdne
 Abych pravdu řekla, už jsem nad sebevraždou několikrát přemýšlela!    ...hmm, tak teď to asi vyznělo dost blbě...:D Myslím tím asi tohle-když jsem třeba vážně z něčeho dost smutná a nevim jak dál, tak se většinou zamyslím "Kdybych tu nebyla, nemusela bych se tak trápit..."  Jenže pak následuje myšlenka: "Život je dar a je mi anine 14, to toho ještě dost zažiju!" A podle mě je blbost sahat si na život kvůli něčemu, na co za pár let skoro zapomenu(i kdyby to tak zapomutelný nebylo) a připravit se o celej svůj život!
 Když čtu třeba v novinách, nebo slyšim třeba někde ve zprávách různý takovýhle případy sice mě u toho mrazí v zádech, ale přečtu nebo vyslechnu si to až do konce!! A když k tomu objasní i důvod tak se někdy i směju... Vážně ty lidi nechápu! Důvody jako:špatný známky, rozchod s partnerem/kou, málo(nebo žádní) přátelé apod.  jsou sice nepříjemné věci, ale taky né zas takový, aby vedli k sebevraždě!
 A co já si myslim o sebevrazích? Jsou to podle mě srabi, kteří si neumějí poradit a použijí radši "poslední možnost" jak z problému ven! Sice musí mít určitou odvahu na to, vůbec to udělat, ale když jsou fakt hodně zoufalí, tak to podle mě zas takovej problém neni!

ŽIVOT NENI KRÁTKÝ=TO JEN MY JSME TAK DLOHO MRTVÍ...tak proč si ho ještě víc zkracovat??17.1.2011-23.1.2011

24. ledna 2011 v 18:40 | KajulE |  Návštěvnost
Pondeli: 13
Utery: 18
Streda: 19
Ctvrtek: 19
Patek: 10
Sobota: 13
Nedele: 13

Celkem: 105

10 faktů o mne(téma dětství)

23. ledna 2011 v 20:17 | KajulE |  ♦10 faktů o mě
Byla jsem...

1. ...šílená hysterka když jsem měla jít ke kadeřnici! Na vlasy jsem si nenechala skoro ani šáhnout, dlouhý jsem je měla až po konec zad!!

2. ...až do 5ti let doma! Do školky jsem nastoupila šla jako předškolák!

3. ...totální mazánek. Jak mele mamka někam šla, musela jsem s ní, jinak bych celou tu dobu bez ní prořvala!

4. ...skoro pořád nemocná, protože jsem měla slabou imunitu. Teď už se to naštěstí srovnalo...

5. ...do 4 let jedináček, pak se narodil brácha Sebastián.

6. ...uplně v pohodě co se týče alergií! ..za to teď jsem alergická na kde co!

7. ...šíleně závyslá na Barbie a taky samozdřejmě růžový...a ta růžová mi zůstala:D

8. ...uchyl na dlouhý šaty! Nejen různý "princeznovský" na karneval, ale klidně i normálně na procházku třeba do parku:)

9. ...věčně s copánkama. Milovala jsem 2 copánky, skoro nic jinýho jsem si z vlasů udělat nenechala!

10. ...dost často venku s mim bratrancem, trávili sme spolu fakt dost času!


V C.Č. malej bonusík


Český jazyk

20. ledna 2011 v 19:12 | KajulE |  *Téma týdne
Český jazyk=krásný a hlavně NÁŠ jazyk!!

 Pod temihle dvěmi slovy jsem si hned jako první přestavila můj ne moc oblíbený školní předmět. Ale nechci vást tu nusit bláboli a větném rozboru, přídavných jménech apod. , to vám myslím že staší ve škole?!! Pojala jsem to spíš jako náš oficiální jazyk!
 Myslím si ale, že pomaloučku(vážně pomalým tempem) zaniká! Všude samá angličtina... Možná že já mam třeba tady na blogu taky pár cizích výrazů, ale jinak se celkem snažim psát česky a spisovně(ale zas to nechci přehánět...). Vždyť čeština je pěknej jazyk, proč ho kazit a "odhánět"?? Dřív jsem psala stylem: Ou tAGhT tO je fAGHt huFFtý! Ale teď mi to příde maximálně trapný! Pravda je že už to taky moc u ostatních nevídam, ale třeba se to zase rozroste! A co pak dál? Doufam že zůstanou tady v tý republice lidin kteří nebudou takový a budou si náš jazyk hýčkat...

Sada naušnic

19. ledna 2011 v 19:05 | KajulE |  ♦Z šatníku
Jojo, vím! Neni to až tak z šatníku, ale přišlo mi to jako nejlepší rubrika do který to zařadit a navíc už tu jeden takovej článek mám:)


vbs


Slavnostní oběd

18. ledna 2011 v 19:09 | KajulE |  ♦Diary
 Tak to mam za sebou:) Už jsem se zmiňovala minulej týden, že dneska jdeme ze školou na slavnostní oběd. Šlo o praktickou zkoušku studentů z hotelové školy a pozvali si tam naší třídu jako hosty!:) Plánovalo se to asi už 2 měsíce před a samozdřejmě to nebylo povinné, ale já byla hned rozhodnutá že pujdu!
 Bylo to moc fajn! Sice jsme před jídlem a mezi jednotlivými chody celkem dlouho čekali, ale my se zabavit umíme...:D! Taky nám barman ukázala jak se míchají drinky a pár jich namíchala pro učitele. Na konec nám studenti připravili malej testíček o společenském chování, ale ten byl šíleně lehoučkej takže to "prej" měli všichni správně a tak vylosovali dva kteří za to dostali čokoládu(já to štěstí neměla:D), ale všichni dostlali malou pozornost v podobě svíčky a Skittles bonbonů. Na závěr nás jeden student provedl hotelem ve kterém to všechno bylo...
 Samozdřejmě že jsme se všechny holky předháněli kdo bude mít krásnější vlasy, make-up a celej outfit. Ty, se kterýma se moc nemusím na mě koukali takovym vražednym pohledem a já je taky:D Kluci to samozdřejmě vůbec neřešili, natáhli džíny, košili a konec...jen jedem jako slušňák v saku:))
 Když to shrnu, trochu jsem se po příchodu bála nějakýho trapasu, ale nic takovýho. Byla i sranda a klidně bych si to zopakovala...:)

Tady máte fotku toho, jak jsem se "vymodila" já(Akorát uplně jinej učes a krémový stíny! Fotka je focená už dřív...):

vbs

17.1.2011

17. ledna 2011 v 18:37 | KajulE |  ♦Diary
Ahojky, no, tak víkend zase za náma:( Škoda že tak rychle utíká...! Ale vlastně už za 4 dny nás čeká další...to se dá vydržet:) Já se měla o víkendu výborně, ale tak něják se pořád nedokážu  vzpamatovat! Tak dlouho sem byla doma, sice mi dobře zrovna nebylo, ale apoň mě všichny obskakovali (:D) a hlavně ani maličká ukázka školy!  No jinak, dneska sem hned po škole pádila rychle domů, protože jsem musela na ušní(kontrola po tom zánětu) a oční(preventivní prohlídka), jenže na to oční budu muset ještě jednou, protože jsme se tam teprv objednali, ale já jsem vlastně ráda, protože tam du ve středu místo školy!:P Na zítřek se docela dost těšim! Máme jen tři hodiny a pak jdem skoro celá třída na ten slavnostní oběd. Určitě vám zítra napíšu článek jaký to tam bylo a  nějakou tu fotku třeba taky přidám:)!

10.1.2011-16.1.2011

17. ledna 2011 v 18:23 | KajulE |  Návštěvnost
Pondeli: 9
Utery: 7
Streda: 15
Ctvrtek: 13
Patek: 24
Sobota: 19
Nedele: 16

Celkem: 103

Podle KajulE:Prstové rukavičky

15. ledna 2011 v 19:59 | KajulE |  ♦Z šatníku


Už v pondělí sem se zmínila o těchle rukavicích, a slíbila sem že je sem dam. Tak du na to!


vbs


15.1.2011

15. ledna 2011 v 18:26 | KajulE |  ♦Diary


 Čauký, tak je tu konečně víkend! Pro mě to byl ten týden ve škole utrpení. Nojo, prostě jsem si odvvykla přez prázky a pak jsem ještě byla doma s nemocí, takže...:D Ale naštěstí to byl takovej "volnej týden:pondělí sem měla 4 hodiny(nebyla sem na těláku), úterý sem nebyla na odpoledkách, středa jsme se školou jeli do Chebu na finanční úřad, čtvrtek ná odpodla poslední hodina, vlastně jenom pátek byl normální:P
 Teda, půlka vákendu už je za náma, ale nevadí! Dneska jsem měla fakt super den! Dopo jsem jela s mamčou a bráchou do Takka(mam nový , krásný triko) a odpledne mě překvapili kámošky s tim že přijeli uplně všichni co bydlí jinde a šli jsme celá holčičí část party ven...takže to bylo skoro stejně jako o letních prázninách! ...a zítra se takhle srazíme možná znova:) Akorát jsem pak přišla domů celkem dost nas*aná, protože jsme trochu začali blbnout na hromadách sněhu a mě se z tý hromady podle spadnout přímo do bláta...fuj!!!
 Jinak co se týče blogu, dnes jsem vyfotila ty rukavičky o kterých jsem se už zmiňovala a ještě mojí novou sadu naučnic, kterou ale plánuju na blog dát až příští týden! Tak je se na co těšit:))

Rozhovor s:Ladymarsi

14. ledna 2011 v 16:06 | KajulE |  .Známé české blogerky
Po dlouhé době tu máme další rozhovor s blogerkou. Tentokrát mě poprosila sama blogerka, abych ho s ní udělala, tak jsem si řekla proč ne-a bylo to!:) Snad budete spokojeni a pište názory:))
vbs

KajulE:Žirafa

13. ledna 2011 v 19:31 | KajulE |  ♦Photos
Proč název žirafa? Protože jsem šíleně dlouho přemýšlela nad tím, jak ty fotky nazvat a nakonec jsem došla k jedinýmu možnýmu řešení:na triku mám žirafu v autě, tak proto žirafa:D No, jinak...focené v sobotu než jsem jela s holkama do města.:)


vbs