Březen 2011

Internetové seznamování

31. března 2011 v 19:34 | Carolinn |  *Téma týdne
Znáte to, růzé ty seznamky a další internetové stránky nabízijící seznámení dvou lidí, klidně i z úplně jiné části republiky a někdy i světa! Jenže NIKDY si nemůžete být jisti, jestli je na druhé starně ten člověk, za kterého se vydáva a na tohle se právě nejvíce doplácí! Nemůsím snad vypisovat všechny případy pak reálných setkání a opravdu i většina z nich nekončí dobře!! Možná se vám ze začátku protějšek jevý jako nebezpečný a sympatický, ale věřte mi, že on se ještě může pěkně vybarvit!!
Ale jasně že tohle seznamování má i nějaké klady, každá věc má jak klad tak i zápor..! Určitě se lépe vyjádříte s promyšlenou odpovědí, kterou sami napíšete, než když stojíte před svým protějškem a chcete něco "vyžvejknout"! ...taky můžete z chatu kdykoliv odejít. A hlavně si toho "naproti" vám pořádně proklepnout a kdyžtak prostě začít ignorovat a KONEC!!
Takže ani nevim jestli je takovýhle senámení zas tak záporný jak jsem si myslela:) A ikdyž to možná tak nevypadá, jako správnej teeneger bych řekla že je celkem výhodný. Vždyť přez net už se dá v týhle době dělat tolik věcí a když příde na reálnou schůzku-buď se sejdete a můžete si sebou vzít třeba kamarádku pro jistotu a nebo prostě NE! ...takže já usuzuju že ano! ....je výhodné!

Rytmus-Jebe

30. března 2011 v 19:07 | Carolinn |  .Songy
Mám málo času, tak sem dávám aspoň nějakou písničku. Nemálo se směju, co ty lidi nevymyslí. Rytmuse jsem měla celkem ráda, ale v superstar se mi jevý jako namachrovanej debílek:D Ale pořád ho ráda posloucham:D ...zrovna tahle:jě to totální magořina, ale pěkně chytlavá a já jí posloucham pořád!:D
P.S.:Ještě že jsou tam The Pastels, je na co koukat:))Polyvore 0.2

30. března 2011 v 19:00 | Carolinn |  .Moda


Snažila jsem se, aby se trochu našel v jaře. Možná že se spíš hodí na léto, nejen že by v něm teď byla ještě zima, ale i stylově... Jinak mě se celkem dost líbí, akorát bych vybrala nějakou jemnější bundičku, tahle mi příde taková "drsná":)

Místo školy, nuda doma!

29. března 2011 v 20:00 | Carolinn |  ♦Diary
No takže co se dělo za poslednách pár dní? O víkendu jsem buď seděla doma (a taky se u daichmana zamilovala do nádherných balerýnek na klínku, takže pozor-Carolinn šetří:D) a nebo v neděli opět trčela v Planý u babči, protože děda má dneska narozeniny! Ale celkem to ušlo, byla tam i malá Terka, takže na nudu čas fakt nebyl a pak odopledne jsme s bráchou vytáhli kola, já babičky, Seba dědovo a jezdili jsme na zdejší pěší zoně. Já jsem si k tomu pustila písničky na telefonu a každej kdo kolem mě prošel se jenom ohlížel:) Takže i když se o víkendu nic extra nedělo, byl fajn! Akorat mě vytočilo to, že zrovna v neděli, když jsem byla v tý Planý, byli tady v Mariánkách Radek a Šárka (to jdou naši kamarádi, který se tady z ML minulej rok přestěhovali do Klimetova) , ale jinak opravdu brýý:)
Ale teď k dalším dnům... Včera taky nic zajímavýho, akorát že Simča *možná* dostane ředitelsou dutku!! Proč? Nebudu to rozvádět, prostě to zkrátim-za drzost k učitelce. A teď konečně něco, co se týká nadpisu:dneska jsem uplně neplánovaně místo školy jela s mamčou do Planý, ovšem né k babi, ale tentokrát k doktorce, jenže od tý jsme se vrátili celekm brzo a ještě bych v klídku zvládla odpoledky, ale proč bych tam taky měla ještě líst že...??!! :D
Před chvíly jsem se vrátila od Simči, původně jsme se chtěli mrknout na matiku, ale to nějak nevyšlo:D ...drbárna... A taky se musim pochlubit, dala mi ještě dodatečně dárek k narozeninám, je to krásný, samý doplnky, čokoláda a růžový prasátko:D:D
No a já zas mizim, za chvíly mi začně "růžovka"... Tak se tu mějte, čůůs...

Carolinn: Pár „koupelnových" :)

29. března 2011 v 19:43 | Carolinn |  ♦Photos
Jednoduše, prostě focené u babi a dědy v koupelně. Už novým mobilem:D ...no jasně, mě nehrabe!!:D
Návštěvnost 21.3. 2011 - 27.3. 2011

28. března 2011 v 18:39 | Carolinn |  Návštěvnost
Pondeli: 15
Utery: 11
Streda: 10
Ctvrtek: 7
Patek: 9
Sobota: 0
Nedele: 17

Celkem: 69

Nejtlustější teenager

26. března 2011 v 19:55 Aktuálně...
Promiňte že sem to napsala tak drsně ("nejtustější") sama slovo tlustý nemam ráda a skoro ho nepoužívam, ale tohle je vyjímka! Našla jsem tenhle článek na bravogirl.cz takže tu máte rovnou i zdroj...:) Jinak si myslím, že po přečtení tohodle článku všem určitě stoupne sebevědomí minimálně o 50%.
Protože příběh týhele holčiny mě fakt dostal a proto se o něj chci podělit s váma!

BEAUTY & FIT: Georgia: nejtlustší teenager - foto
O koho se jedná? S nadváhou bojuje už řadu let. Před časem zhubla na odtučňovacím táboře v USA skoro sto kilogramů, ale po návratu domů opět začala nabírat a nyní je na svém absolutním maximu. Váží neuvěřitelných 254 kg. - řeč je o sedmnáctileté Georgině Davisové.

Georginin příběh:
Její hubnutí není jen kosmetická zálěžitost. Tolik kilogramů navíc může Georgii zabít, a tak je to už otázka záchrany života. Před tím, než Georgia odjela na ´hubnoucí´ kemp ji lékaři varovali: ´Tvá obezita tě zabíjí. Buď zhubneš aspoň 100 kilo, nebo zemřeš!´, znělo jejich ultimátum.

Na kempu Georgia poznala i novinku - cvičení. Tomu se dosud vyhýbala, protože ji každý sebemenší pohyb dělal obrovský problém. Měla ale k dispozici tým psychologů, koučů i fitness trenérů, kteří ji velmi pečlivě přichystali individuální hubnoucí program.
Musela začít pomaličku, chůzí na pásu, cvičením v bazénu, kde tolik netrpí zatížené klouby, a postupně se dostala i třeba k rotopedu. Podařilo se jí shodit sto kilogramů, což znamená 12 velikostí na oblečení!
Vypadala opravdu krásně a šťastně. "Dívala jsem se do zrcadla a konečně jsem měla ráda svoje tělo. Mělo pravidelné křivky! A také se mi líbil můj obličej, připadala jsem si krásná. Před odjezdem jsem při pohledu do zrcadla pokaždé brečela..," přiznala.

Nyní má ale 10 velikostí zase zpátky. Co se stalo? "Začala jsem jíst to samé jídlo jako před tím," přiznává Georgia, "hlavně laciný fastfood a chipsy. Chtěla bych být ale zase hubená."


Georgia začala prvně tloustnout poté, co ji zemřel otec. Všechny pocity a trable, které se připojily i ze školy, řešila jídlem. "Potom jsem se cítila ještě hůř, a tak jsem to zase ´zajídala´," říká.

"Vím, že potřebuju znovu pomoc, aby mě někdo hlídal, co mám a nemám jíst a kolik toho můžu sníst za den. Moje rodina ani kamarádi zdravou stravu nedodržují, a tak je to pro mě samotnou moc těžké," popisuje svůj problém. "Vím, že se takhle brzy projím k smrti!"

Devítiletá Anička Janatková-hledání ukončeno!

25. března 2011 v 20:05 | Carolinn |  Aktuálně...
Určitě to už všichni víte, ale i tak to sem musím napsat! Minulý týden policisté našli v tělo skoro půl rok hledané Aničky Janatkové hluboce zakopané v Pražské Troji! Když mi to mamča oznámila, byla jse z toho celkem v šoku, i před tím mi bylo jasné, že už určitě nežije, ale i tak mě tahle zpráva dostala! Jediný co je podle mě správnýho jě, že její údajný vrah je mrtvý, ale pravda je že si měl prožít to co ona, to by bylo spravedlivější!!
No nic víc už k tomu asi neřeknu, snad jenom: Měj se hezky, Aničko!

Carolinn:Na zahradě

24. března 2011 v 19:16 | Carolinn |  ♦Photos
Už mě nenapadají jiný názvy, tak prostě na zahradě:D Fotky jsou z 20.3. u babi a dědy právě na zahradě před tím, než jsme jeli do toho Chebu! Řekla bych že jsou celekm povedené, posuďte samy...:)


Asi na mě něco leze:/

22. března 2011 v 19:59 | Carolinn |  ♦Diary
Od včerejška mě pekelně bolí v krku a kvůli tomu vůbec nejim a hlavně nepiju. Takže mi nemálo kručí v břiše a bez vody to taky neni zrovna dobrý, ale mám v plánu tu bolest při polknutí nějak překonat-bez tý vody to prostě nejde!! Ale jinak jsem v pohodě, až na rýmu, začínající kašel a věčně zmrzlího těla-ještě teplotu a je to komplet:D ...jen se bojim, aby z toho zase nebyl zánět středního ucha jako na Vánoce!:(
Do školy ale normálně chodim a ani mi to nevadí! Teď máme od včerejška vytopenou učebnu fyziky a co jsem slyšela, ta do konce roku tam už nevlezem-super!:D Prej praskly trupky s vodou v účebně chemie, která je nad fýzou. Poslední dobou se mi nějka moc ohledně známek nedaří a to zítra píšem velkej test právě z fyziky-bojíím, bojíím:/ :/ Takže proto sem an blogu a tak jinde tak málo aktivní, protože se tu fyziku učim každej den!
Koukam že sem se rozepsala jenom o škole. Ale poslední dobou fakt nic jinýho neřešim a nic jinýho se neudálo. Na blogu očekávejte všechno co je na seznamu v menu...

Carollin:V jednom roce:)

21. března 2011 v 20:08 | Carolinn |  ♦Photos
Slíbené fotky s mého dětství... Zjistila jsem že jsou ze srpna 1998, takže mě byl rok a pět měsíců. U některých fotek se i trochu zasměju, tak nevim jak vy. Jinak ta kvalita je fakt příšerná, ale tentokrát je to hlavně kvůli tomu, že ty fotky jsou poničené!Návštěvnost-14.3.11-20.3.11

21. března 2011 v 19:55 | Carolinn |  Návštěvnost
Pondeli: 18
Utery: 15
Streda: 13
Ctvrtek: 18
Patek: 26
Sobota: 13
Nedele: 20

Celkem: 123

Je po všem...ale po čem?

20. března 2011 v 19:29 | Carolinn |  ♦Diary
Řeknu to na rovinu, dnreska v půl šestý odpoledne to bylo přesně 14 let od toho, kdy jsem se narodila! Já sem prostě taková, že se musim pochlubit, tak mi to kdyžtak promiňte:) A když už někdo chce, aby to lidi věděli a snaží se to "nenápadně naznačit", tak to mi příde maximálě tak trapný!!
No, tak prostě dneska mam narozeniny. Ale žádnou oslavu nebo táák namám a ani moc nechci. Byla jsem dneska u babi a dědy, udělala jsem několik fotek na zahradě pak jsme po obědě jeli do Chebu nakupovat, ale mam jenom naušnice... Zato moc krásný, růžičky a mašličky(určitě vám je sem někdy dáám). Jinak to ale samozdřejmě neni všechno, dostala sem jětlě plno hadrů a jak už asi víte mobil-je úžasnej!:P A ikdyž žádná oslava nebyla, jsem spokojená! Dort mam(aby bylo co jíst:D)a v týdnu moždá příde teta se sestřenkou.
Co se týče blogu, mám z dneška plno fotek, takže to tu asi zase zahltim:) Taky jsem slíbila, že dneska ukončim tu anketu na soutěž, ale asi to nechám dýl, stejně teď nemam čas založit tu soutěž! Ještě k tomu uvažuju nad novým desingem, ale jak už jsem řekla-neni čas:(

Můj "dort socka"

Swedish House Mafia Vs Tinie Tempah - Miami 2 Ibiza

20. března 2011 v 18:46 | Carolinn |  .Songy
Tuhle bych teď mohla poslouchat pořád!! ...mimichodem jako každou písničku od Tinie Tempah:)Kouření

18. března 2011 v 19:20 | Carolinn |  *Téma týdne
Fůůj, hnus největší! ...jinak jsem začít prostě nemohla!:) Jediný období kdy jsem kuřáky "obdivovala" bylo tak nějak v polovině 5. třídy, to tahle mánie začala postihovat moje spolužíky a pamatuju si, jak jsem s nima chodila do takového koutku, kde se oni každý den po škole scházeli. Něklikrát mi nabízeli, ať si od nich "šňupnu" , ale já se bála že začnu kašlat a akorát se před nima ztrapnim a nakonec jsem doma vzala cigaretu tátovi, jednou jsem vdechla, pak se pěkně zakuckala a už jsem se jí od tý doby nedotkla a jsem na to pyšná!! Je to podle mě dost velký svinstvo a protože můj táta(jako jedinej v rodině) je silněj kuřák, tak vim, že ty lidi toho pak budou nesmírně litovat!!
Možná, že děti v mim věku (nebo kolem) se s cígem u huby vytahujou a jsou toho názoru že na něco se umřít musí, ale stojí to za to?? Stojí to plno peněz, pekelně vám to škodí na plíce a celkově na celý zdraví, přibírá se po tom, může vám to vyvolat astma a mnoho dalšího...! Opravdu vám to za to stojí?????? NE!
Smutný...

Carolinn:Mixík

17. března 2011 v 19:45 | Carolinn |  ♦Photos
Vůbec nemám čas, takže dávám jenom takový menší mixík pár fotek! Dvě jsou z kabinky v Takku a dvě focené minulý týden v pátek!


Na co já se NEtěšim...:D

15. března 2011 v 19:21 | Carolinn |  ♦Diary

Mám takové období, že se ani ve škole nedokážu soustředit na učení!:D Je to vlastně kvůli těm mým narozeninám, jsou to ale samé prkotiny: v pátek jedu nakupovat hadříky, v sobotu jdeme s holkama do pizzerky, a v neděli dostanu plno těch hadříků co si vyberu a k tomu novej mobil, na kterej se já těšim teda nejvíc!! A v neděli ještě pojedu k babi a dědovi do Plný, takže se zase můžu těšit na takovej "relaxační den":P Oou, už aby byl konec týdne! Akorát mě štvě že po tomhle týdnu má mamka noční, a ono být večer doma jenom s tátou neni kdoví jak úžasný! Jinak zítra ještě musim do města do knihovny a do galanterie pro nějaký látky na pracovky, budem dělat pouzdro na mobil...to sem jsem zvědavá jak to dopadne:D
Na soutěž, kterou připravuju jsem už asi předevčírem dala anketu a zatím vede soutěž o nejkrásnější outfit, tak uvidíme...
Taky mi prosim odpusťte že není moc článků, hodně teď makam na tý seminárce na děják!


Náhled - SAMSUNG S5230 Soft Pink na DATART.CZ

Outfit podle Seleny Gomez

14. března 2011 v 19:17 | Carolinn |  .Moda
Konečně je tu první díl z této mojí nové "rubriky"! Brouzdala jsem po dvím starém blogu kam jsem hodně přidávala fotky celelbrit a právě tam jsem oběvila Sel v pěkném outfitu. Tak snad se bude líbit i vám...
Návštěvnost 7.3.2011-13.3.2011

14. března 2011 v 18:11 | Carolinn |  Návštěvnost
Pondeli: 22
Utery: 26
Streda: 26
Ctvrtek: 21
Patek: 12
Sobota: 12
Nedele: 19

Celkem: 138

Líčení 0.2-Sněhově třpytivé

13. března 2011 v 20:00 ♦Beauty-doporučuju
Je tu druhé líčení, to první byl sice celekm propadák a nemyslim si že by tohle bylo o něco lepší, ale já sem prostě nepoučitelná:D Tohle je takové třpytívé a hned na dálku upoutá!