Internetové seznamování

31. března 2011 v 19:34 | Carolinn |  *Téma týdne
Znáte to, růzé ty seznamky a další internetové stránky nabízijící seznámení dvou lidí, klidně i z úplně jiné části republiky a někdy i světa! Jenže NIKDY si nemůžete být jisti, jestli je na druhé starně ten člověk, za kterého se vydáva a na tohle se právě nejvíce doplácí! Nemůsím snad vypisovat všechny případy pak reálných setkání a opravdu i většina z nich nekončí dobře!! Možná se vám ze začátku protějšek jevý jako nebezpečný a sympatický, ale věřte mi, že on se ještě může pěkně vybarvit!!
Ale jasně že tohle seznamování má i nějaké klady, každá věc má jak klad tak i zápor..! Určitě se lépe vyjádříte s promyšlenou odpovědí, kterou sami napíšete, než když stojíte před svým protějškem a chcete něco "vyžvejknout"! ...taky můžete z chatu kdykoliv odejít. A hlavně si toho "naproti" vám pořádně proklepnout a kdyžtak prostě začít ignorovat a KONEC!!
Takže ani nevim jestli je takovýhle senámení zas tak záporný jak jsem si myslela:) A ikdyž to možná tak nevypadá, jako správnej teeneger bych řekla že je celkem výhodný. Vždyť přez net už se dá v týhle době dělat tolik věcí a když příde na reálnou schůzku-buď se sejdete a můžete si sebou vzít třeba kamarádku pro jistotu a nebo prostě NE! ...takže já usuzuju že ano! ....je výhodné!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Na jaké téma mám udělat soutěž na tomto blogu??

Soutěž krásy
Grafická soutěž
Nělepší outfit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama